Polityka Świat

Amerykanie stacjonują na terenach kontrolowanych przez ISIS

Kilka dni temu Rosyjskie Ministerstwo Obrony ujawniło zdjęcia lotnicze poświadczające, że na terenach rzekomo kontrolowanych przez Państwo Islamskie w rzeczywistości stacjonują Amerykanie, jak gdyby nigdy nic.

„Przy pomocy zdjęć lotniczych, wykonanych w okresie od 8 do 12 września 2017 roku w rejonach dyslokacji uzbrojonych oddziałów PI, udokumentowano dużą liczbę amerykańskich pojazdów wojskowych typu „Hammer”, znajdujących się w uzbrojeniu służb specjalnych USA.(…) Mimo, że punkty amerykańskich oddziałów znajdują się w rejonach obecnej dyslokacji oddziałów Państwa Islamskiego, nie ma tam żadnych oznak organizacji ochrony bojowej. Może to wskazywać na to, że wszyscy znajdujący się tam wojskowi USA czują się w rejonach utrzymywanych przez terrorystów całkowicie bezpiecznie”

Może dlatego, że całe to ISIS jest bujdą na resorach stworzoną przez CIA i Mossad po to, by zdestabilizować cały region, obalić legalne syryjskie władze i zastraszać atakami terrorystycznymi ludzi na całym świecie?

I wydawałoby się, że tego rodzaju informacja to prawdziwa bomba, na którą media powinny się rzucić – przedstawić, zanalizować, ewentualnie podważyć lub potwierdzić. A tu nic, cisza. Wszystkie media przemilczały ten temat. Są teraz ważniejsze sprawy do poruszenia – futbol amerykański, ciąża Kylie Jenner i śmierć Hugh Hefnera – kto by sobie głowę zawracał prawdziwym obrazem sytuacji na Bliskim Wschodzie.

Żródło: https://pl.sputniknews.com/swiat/201709246337309-Sputnik-Rosyjskie-MO-publikuje-zdjecia-amerykanskiego-sprzetu-u-PI/