Polityka Świat Wikileaks

Prasówka z wyborów 2

Wczoraj upubliczniono drugą część filmu będącego wynikiem śledztwa dziennikarskiego przeprowadzonego przez James O’Keefe​ i Project Veritas​:

Scott Foval – nagrany ukrytą kamerą tłumaczy w nim w jaki sposób Demokraci fałszują wybory, według jego słów, już od 50 lat. Ciekawe jest, że na filmie widać pewien moment, w którym zdaje się, że nabiera on podejrzeń co do intencji rozmówcy, zmieszany lekko pyta wtedy: „nawet jeśli dziennikarze by się o tym dowiedzieli, to co oni nam zrobią? W tym wypadku, w tym stanie nie są nam w stanie nic zrobić”.

W wyniku publikacji wideo zarówno Scott Foval jak i Bob Creamer podali się do dymisji. Media też nie mogły dalej ignorować tematu, musiały wreszcie zacząć informować o nim ludzi.

Tego samego dnia Wikileaks podało do publicznej wiadomości i przedstawiło dokumenty potwierdzające, że próbowano wrobić Juliana Assange w skandal pedofilski i przyjmowanie łapówek od Rosjan:

https://www.wikileaks.org/Background-and-Documents-on-Attempts-to-Frame-Assange-as-a-Pedophile-and.html

Skandaliczna prowokacja zbiegła się w czasie z publikacją przez Wikileaks pierwszych maili Podesty. Ważne jest, by ludzie o tym wiedzieli, że Ci, którzy zamknąć chcą usta Julianowi Assange tak bardzo boją się ujawnienia przez niego treści 33 tysięcy skasowanych przez Hillary Clinton maili, że nie cofną się przed niczym. Prędzej doprowadzą do III Wojny Światowej, niż zgodzą się ponieść odpowiedzialność za swoje zepsucie, korupcję, machlojstwa.

Donald Trump nie jest jedynym kandydatem na prezydenta, który mówi o tym głośno. Poparcie jego twierdzeń przyszło z wydawać by się mogło, najbardziej nieoczekiwanej strony – od kandydatki Zielonych – Jill Stein:

Najnowsze publikacje maili Podesty ujawniają też kolejne skandale, o których media wciąż milczą. W ciągu wiadomości z marca 2015 roku, czyli już po wydaniu jej nakazu sądowego dostarczenia kongresowi wszystkich maili, potwierdzono, że Hillary Clinton umyślnie ukryła przed kongresem 55 tysięcy maili:

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/6391

PROOF: Wikileaks Proves Hillary Hid Emails from Congress

Za samo to przewinienie Hillary powinna stanąć przed sądem.

Martwiący może być też fragment jej wystąpienia dla Goldman Sachs, w którym Hillary potwierdza, że Arabia Saudyjska (jeden z najhojniejszych darczyńców na rzecz Clinton Foundation) aktywnie stara się zdobyć broń nuklearną. W tym samym przemówieniu potwierdza też, że w planach Saudyjczyków jest opowiedzenie się po jednej ze stron i przyłączenie się do wojny w Syrii – co może oznaczać, że konflikt ten jest już o krok tylko, od wielkiej, międzynarodowej wojny.

https://wikileaks.org/podesta-emails/emailid/11011#attachments
(całość przemówień dla Goldman Sachs znajdziecie w załącznikach, to o czym pisałam znajduje się w pierwszym przemówieniu)

Wikileaks będzie publikować materiały aż do dnia wyborów i to na sam koniec pozostawiono rewelacje najwyższego kalibru. James O’Keefe również zapowiada, że do samego końca publikować będzie kolejne widea obnażające prawdę o korupcji i zepsuciu establishmentu stojącego za Hilary Clinton.Mike Cernovich – amerykański działacz społeczny i prawnik potwierdził też, że skasowane maile są również w rękach niezależnej strony i zostaną opublikowane jeszcze przed wyborami.

O tym wszystkim jednak media nadal milczą i będą dalej milczeć. Dlatego tak ważne jest, by prawda o tym co się dzieje dotarła do ludzi innymi kanałami informacji, byśmy my też przyłączyli się do Juliana Assange. Zwykłe przesłanie komuś maila, czy zapytanie dziennikarza na Twitterze wprost, o to dlaczego unika tematu może zrobić różnicę.

Dziś wieczorem odbędzie się trzecia, ostatnia już debata. Nie ma wątpliwości, że Donald Trump nawiąże w niej do prób fałszowania wyborów udokumentowanych przez Project Veritas. Hillary będzie musiała zmierzyć się z zarzutami.

Więcej o aktualnej sytuacji, o tym dlaczego establishment chce zagłuszyć Wikileaks dowiecie się z wpisu „Umarły media, niech żyją media!”

Umarły media, niech żyją media!